Manikúra Jessica, kosmetika, pedikúra,depilace a prodlužování řas Praha 3

Depilace cukrovou pastou PANDHYS

Přírodní depilace cukrovou pastou PANDHY´S

PANDHY´S depilační cukrová pasta obsahuje 100% přírodních složek, nejsou testované na zvířatech, hmota nezpůsobuje žádné poškození ani alergické reakce. Je tak přírodní, že ji můžete i jíst!
PANDHY´S depilační cukrová pasta je patentována a v roce 2006 získala v Paříži Evropské Inovační Ocenění PIERANTONI. Stala hitem celého kontinentu!

Proč depilaci cukrovou pastou?

PANDHY´S depilační cukrová pasta totiž není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami! Obsahuje 100% přírodní materiály: glukózu (POZOR: NE POTRAVINÁŘSKOU) a vodu. Je to shodná glukóza, kterou náš organismus produkuje.

Tento lékařský cukr, tak jako lékařský liposom, je schopen průniku do tkání. Díky tomu je pasta schopna penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.
Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům dále neobsahuje kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) ani oleje (nepřilne a nepronikne do pokožky).
Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou PANDHY´S, oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům, je její prokazatelně vyšší účinnost. Je to tím, že chloupky odstraňujeme již ve fázi růstu anagen a folikul je pak delší dobu prázdný.

Další výhody depilace cukrovou pastou PANDHY´S:

Pastu používáme při tělesné teplotě, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení.

Nelepí se na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na ekzémy. Nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

Nepřetrhává chloupky!
Zásadou depilace cukrovou pastou PANDHY´S je, že pasta obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Chloupky se vytrhávájí ve směru jejich růstu! Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou.

Je hypoalergenní. Glukóza díky vysoké koncentraci zabraňuje množení bakterií jak na kůži tak i v kelímku.

Snadno se odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo z jakéhokoliv povrchu. Po ošetření se pokožka klienta nikdy nelepí.

POZOR! Jen v našem salonu pracujeme se žhavou novinkou – patentovanými PANDHY´S Flexepil proužky pro výrazné urychlení depilace!

Brazilská depilace pro ženy 

Brazilská depilace je v současnosti jednou z nejžádanějších depilačních procedur!

Brazilská depilace cukrovou pastou v kombinaci s použitím depilačních proužků nemá v porovnání s jakoukoli jinou metodou odstraňování chloupků absolutně konkurenci. Je nejšetrnější k pokožce v intimních partiích, absolutně ji nepoškodí, je rychlá, chloupků po opakovaných depilacích výrazně ubývá, jsou jemnější, čímž se depilace více urychluje, pokožka je hebká po dlouhé týdny.
Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků (Brazil Hollywood).
V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení určitého tvaru, nejčastěji v podobě úzkého proužku (Landing strip) nebo trojúhelníku (Triangle).
Před samotnou depilací, prosím, dbejte na osobní hygienu. Osprchovat se můžete i přímo v salonu.

Pokyny před depilací cukrovou pastou

24 hod. před depilací neošetřujte pokožku tělovým mlékem, krémem apod.
Chloupky by měly být dlouhé minimálně 5 mm (což odpovídá růstu cca 10 – 12 dní po holení). Chloupky nerostou nikdy rovnoměrně! Při průměrné délce např. 3mm budou jiné chloupky jen v délce 1mm a v tomto případě není depilace takto krátkých chloupků dostatečně efektivní. Zvláště před první depilací toto nepodceňujte, abychom dosáhli maximálního výsledku.

Toužíte po hebké pokožce na dlouhou dobu? Chcete zapomenout na černé tečky po holení? Přijďte se obalit do sladkého cukru!

CENÍK DEPILACE CUKROVOU PASTOU – ŽENY:
Horní ret 200 Kč
Líce 300 Kč
Brada 250 Kč
Podpaží 350 Kč
Předloktí 500 Kč
Nadloktí 500 Kč
Prsty, hřbet ruky 200 Kč
Lýtka 650 Kč
Stehna 850 Kč
Prsty, nárty 200 Kč
Břicho 450 Kč
Třísla 350 Kč
Vnitřní strana stehen 450 Kč
Brazilská (intimní partie) 850 Kč