Manikúra Jessica, kosmetika, pedikúra,depilace a prodlužování řas Praha 3

švýcarská přírodní pedikúra MAVEX

Švýcarská přírodní pedikúra CALLUSPEELING

Švýcarská pedikúra CALLUSPEELING je zdravotnický přípravek švýcarské značky MAVEX.

Švýcarská přírodní pedikúra CALLUSPEELING funguje bez použití žiletek a frézek,  zcela odstraňuje popraskanou tvrdou a zrohovatělou kůži jednoduše a rychle. Tyto potíže způsobují bolest a nepohodlí, stejně jako estetický problém.

Švýcarská přírodní pedikúra CALLUSPEELING je jemné a příjemné ošetření, které dává nohám nový lesk a mimořádnou hebkost. Absence žiletek, skalpelu a frézek představuje zabránění jakéhokoliv rizika krvácení.

Ve srovnání s tradičními metodami jsou výsledky výrazně lepší už za kratší časovou dobu.

Pedikúra CALLUSPEELING je ukončena nanesením speciálního Mavex Foot Daily Care krému nebo Mavex Intenzivního krému na nohy. 

Produkty MAVEX jsou zcela přírodní a neobsahují parabeny, formaldehyd, přidané konzervační látky, minerální oleje a parafin. Jsou vyrobeny synergickým komplexem rostlinných extraktů ze švýcarských alpských bylin a rostlin, jako např. hořce, borůvky, smrk a jedle a čisté ledovcové vody zapouzdřené v liposomech. Mimořádné kosmetické ošetření nohou, s intenzivním ochranným působením na cévy a zároveň relaxační a antibakteriální účinek. To zaručuje intenzivní a hlubokou hydrataci nohou, stimulaci krevního oběhu a aktivaci buněčného metabolismu. Vše z mimořádných švýcarských hor a přírody, připravené pro krásné jemné zacházení, které léčí a chrání. Dodává nohám nádhernou svěžest, lehkost a hluboký pocit pohody.

Denní používání domácí péče Mavex Foot Daily Care krém pomáhá udržet hydrataci pokožky nohou a tak je zachovat jemné a chráněné. Tento krém pomáhá předcházet vzniku trhlin a mozolů a zachovává krásu a zdraví nohou.

Švýcarskou pedikúru CALLUSPEELING si nyní můžete dopřát i v našem salonu Estetika Praha.

 

Švýcarská pedikúra CALLUSPEELING ošetření zahrnuje: aplikaci CALLUSPEELING-ULTRA obkladů na mozolnaté oblasti nohou a zvlhčení suchých oblastí, 15-ti minutový zábal ve folii, úpravu nehtů a kůžiček, odstranění zrohovatělé kůže pomocí speciální škrabky, odstranění zbytků zrohovatělé kůže jednorázovým pilníkem, odstranění přebytečného roztoku teplým ručníkem, aplikaci krému Daily Care nebo krému pro intenzivní péči Intensive Care.
Ke švýcarské pedikúře můžete také využít gelové lakování Jessica GELeration za zvýhodněnou cenu, které vydrží cca 6 týdnů.

CENÍK PEDIKÚRA:
Švýcarská pedikúra 950 Kč
Gelové lakování Jessica GELeration k pedikúře 750 Kč