Manikúra Jessica, kosmetika, pedikúra,depilace a prodlužování řas Praha 3

Přírodní kosmetika Dr. Belter

Přírodní kosmetika DR. BELTER

Pracujeme s profesionální německou přírodní kosmetikou DR. BELTER COSMETIC s obsahem téměř 100% přírodních látek v bio kvalitě. Přípravky neobsahují minerální oleje a nejsou testovány na zvířatech. Všechny přípravky využívají přírodní materiály s vysokým metabolickým účinkem a tím dlouhodobě zajišťují perfektní stav pleti. Biochemický tým Dr. Clemense Beltera má vlastní výzkumné laboratoře a inspiruje se jednoduchostí přírody. Jednoduché kombinace přírodních látek jsou mnohem účinnější, protože je pokožka lépe vstřebává než složité chemické sloučeniny, které škodí pleti i organismu. Poskytuje jen ty nejkvalitnější kosmetické přípravky pro profesionální použití už více než 30 let po celém světě. Je nositelem významného ocenění “Institut roku 2011”.


ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE pro hloubkové čištění pleti a peeling (součástí všech ošetření)
Jedná se o revoluční metodu. Čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí a je nedílnou součástí ošetření pleti přírodní kosmetikou Dr. Belter v našem salonu. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy. Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc bez následného zčervenání a podráždění pleti. Vhodné pro všechny typy pleti a každý věk!

kosmetika ultrazvukem Praha 2, Praha 3


Nabízíme 3 programy ošetření pleti:

Regenerační péče
Kompletní hydratační, pročišťující a projasňující ošetření dle typu pleti.
Zahrnuje: odlíčení, úpravu obočí, napářku s ozónem (pro uvolnění pórů a změkční pleti), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, peeling, ozonizér (pro dezinfekci, zklidnění a okysličení pleti), masáž obličeje krku a dekoltu, aplikaci masky, závěrečné ošetření.
Anti-aging péče
Intenzivní ošetření, které navíc obsahuje zažehlení kolagenového séra ultrazvukem pro ošetření a prevenci vrásek a zpevnění pleti.
Liftingová péče
Top ošetření! Zahrnuje výše uvedené intenzivní ošetření navíc s tvarující maskou PhysioMarine z mořských řas. Pleť je okamžitě vyhlazená, póry jsou stažené, pleť zářivě jemná a hebká. Dokonalý výsledek. Doporučujeme!

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB
Regenerační péče
1 250 Kč
Anti-aing péče
1 400 Kč
Liftingová péče
1 600 Kč
V rámci kosmetické péče:
Depilace horního rtu
50 Kč
Barvení obočí
100 Kč
Barvení řas zn. Thuya
100 Kč
Samostatné úkony:
 
Úprava-formování obočí
350 Kč
Barvení obočí
350 Kč
Barvení řas zn. Thuya
350 Kč