Manikúra Jessica, kosmetika, pedikúra,depilace a prodlužování řas Praha 3

Gel lak manikúra pedikúra Praha2, Praha 3

Gel lak manikúra pro krásné pevné nehty.

Gel lak manikúra pedikúra Praha 3, Praha 2 Jessica s gelovým lakováním Jessica GELeration nabízí aktivním ženám dokonalé nehty na rukou i nohou. Vytvořila jej JESSICA, první dáma v péči o nehty.

Na základě patentu a technologie tvoří vrchol pokročilých gelových manikúr, které jsou dnes k dispozici, protože jako jediná značka neobsahuje DBP, formaldehyd a toluen. Gel lak manikúra pedikúra Praha 3, Praha 2 Jessica, díky tomu nepoškozuje přírodní nehty, ale naopak je posiluje a chrání. Mezi mnoho slavných osobností, které proto volí právě gelovou manikúru Jessica, patří např. Sarah Jessica Parker, Julia Roberts, Madonna, Jennifer Aniston a mnoho dalších.

Na výběr máme více než 60 klasických i trendy odstínů gel lak Jessica a kolekci neustále doplňujeme!

Krásně upravené, nalakované, lesklé a zpevněné gelové nehty na rukou vydrží 2-3 týdny, na nohou cca 6 týdnů!

Šálek dobré kávy je k relaxaci během gelové manikúry a pedikúry Jessica samozřejmostí…

Gelová manikúra pedikúra Praha 3, Praha 2 zahrnuje: případné odstranění gel laku, úpravu nehtů, ošetření kůžiček, aplikaci gelového lakování, ošetření nehtového lůžka Phenomen-oil, aplikaci krému Jessica.

Jessica GELeration – nohy zahrnuje: případné odstranění gel-laku, úpravu nehtů, ošetření kůžiček, aplikaci gelového lakování, ošetření nehtového lůžka Phenomen-oil.


CENÍK GELOVÁ MANIKÚRA 
Gel lak manikúra s gelovým lakováním Jessica GELeration
950 Kč
Nehty na nohou Jessica GELeration
950 Kč