Manikúra Jessica, kosmetika, pedikúra,depilace a prodlužování řas Praha 3

prodlužování řas Praha 3, Praha 2

JBCosmetics_logo

Semipermanentní prodlužování řas lepením řasa na řasu JB Cosmetics nabízí úžasnou cestu k delším, silnějším a plnějším řasám.

Při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. S pomocí nanotechnologie společnost JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Řasy jsou ručně vyráběné, krásně černé,  výrazné a zatočené. Produkty firmy JB Cosmetics jsou vyráběny přímo v USA pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Asie, Číny apod.)

prodlužování řas Praha 2, Praha 3 ukázka


Jak pečovat o prodloužené řasy?

 Prvních 48 hodin lepidlo vyžaduje čas, aby dokonale zaschlo, v opačném případě dojde k odpadnutí prodloužených řas od vlastních! Proto se nesmí Vaše nové řasy dostat do kontaktu s vodu. Zakázána je také pára a sauna. Při cvičení dejte pozor, aby pot nestékal přes prodloužené řasy.
První noc se snažte spát opatrně. Do budoucna je lépe spát tak, abyste si řasy pokud možno nemačkala o polštář či prostěradlo.
Na řasy nikdy nepoužívejte své produkty, můžete narušit spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou. Pokud si přejete řasy zvýraznit více, je potřeba použít speciálně vyvinutu řasenku pro prodloužené řasy.
Pokud si chcete líčit oční okolí (make-up, stíny či linky) je potřeba používat k odlíčení bezolejové odličovače, aby nedošlo k narušení spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou.
Oční krémy nanášejte na spodní víčka až po linii spodních řas, u horních víček maximálně 1cm pod obočí, ne níže!
Nesprchujte si obličej. Proud vody může slabší řasy uvolnit z fotikulu dříve než by samy vypadly.
Plavání, sauna či pára nejsou zakázané, ale je lepší před těmito aktivitami použít vždy ochrannou bázi, aby nedocházelo k narušení lepidla.

Speciální produkty pro domácí péči o prodloužené řasy můžete zakoupit v salonu.

Životnost vlastní řasy je cca 4-5 týdnů. Vlastní řasy tedy neustále průběžně vypadávají a vyrůstají nové. Proto je třeba nově narostlé řasy pravidelně doplňovat. Pro stále “plný vzhled” je ideální doba 14 dní.


CENÍK PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
Nové řasy: 2 500 Kč
Doplnění řas:  
Do 2  týdnů: 850 Kč
2 – 3 týdny: 1 100 Kč
3 – 4 týdny: 1 500 Kč
Po 4 týdnech se už nejedná o doplnění,  
ale o nové řasy.  
Odstranění řas: 500 Kč